W ostatnim meczu rundy jesiennej sezonu 2018/19 Chemik II Police przegrał na wyjeździe z Odrzanką Radziszewo 2:1.

Stare piłkarskie przysłowie mówi: niewykorzystane sytuacje się mszczą... i tak własnie było w meczu Odrzanki Radziszewo z Chemikiem II Police. Podopieczni trenera Józefa Rembisza po pierwszych 45 minutach powinni prowadzić różnicą 3-4 bramek. Niestety nasza drużyna seryjnie marnowała doskonałe okazje na zdobycie bramek i tylko Bartłomiej Białek w 33 minucie meczu zdołał wpakować piłkę do bramki Odrzanki. Chemicy prowadzeniem cieszyli się zaledwie przez krótką chwilę gdyż w 36 minucie gospodarze za sprawą Patryka Gadomskiego doprowadzili do wyrównania. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie. Po przerwie oba zespoły stworzyły sobie kolejne okazje do zdobycia bramek. Na nasze nieszczęście to gospodarzom udało się jedną wykorzystać i od 63 minuty wyszli na prowadzenie, którego już nie oddali do końca meczu. Chemicy dodatkowo kończyli mecz w 10, gdyż w 82 minucie meczu po raz drugi ukarany żółtą kartka został Maciej Paprocki, co skutkowało obejrzeniem czerwonej kartki przez naszego zawodnika. Mecz z Odrzanką Radziszewo był ostatnim meczem Chemika II Police w rundzie jesiennej. Podopieczni Józefa Rembisza po dobrej rundzie zajmują ostatecznie drugą lokatę tuż za liderującą Tanowią Tanowo

Chemik: Serdyński - Paprocki, Maziarz, Lintas, Wieczorek, Jasiński, Iwański, Maśniak, Bednarski, Białek B., Wypych

Grali także: Białek K.

W meczu XII kolejki III Grupy B Klasy Rezerwy naszego Klubu pokonały na własnym boisku zespół Grotu Gardno 6:2.

Wynik meczu w 20 minucie spotkania otworzył Bartłomiej Białek, który przejął piłkę po słabym zagraniu obrońcy Grotu do swojego bramkarza. Białek wpadł w pole karne minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki. Na kolejne bramki mimo kilku okazji trzeba było czekać do 40 i 45 minuty pierwszej części gry. Najpierw swoją drugą bramkę w meczu zdobył Bartosz Białek a wynik do przerwy ustalił strzałem z rzutu wolnego Marcin Krystek. Po przerwie napór naszego zespołu na bramkę Grotu nie zmalał ale na kolejne trafienie dla żółto-zielnych trzeba było czekać do 70 minuty meczu. Wtedy to na 4:0 podwyższył najlepszy strzelec drużyny rezerw Sebastian Rudnik. W 84 minucie meczu było już 5:0 dla Chemików. Tym razem swoją drugą bramkę zdobył Marcin Krystek, dobijając obroniony strzał z główki Eryka Wieczorka. Niestety kolejne dwie bramki zdobyli goście. Najpierw wykorzystali błąd naszego prawego obrońcy Krystiana Białka a w 89 minucie meczu po zagraniu ręką jednego z naszych obrońców wykorzystali rzut karny. Jednak ostatnie słowo należało do podopiecznych Józefa Rembisza. Już w doliczonym czasie gry bramkę zdobył wprowadzony na końcówkę spotkania Eryk Wieczorek i końcowy wynik brzmiał 6:2.

Chemik: Jurek - Ziółkowski(46' Lavryk), Hajdukiewicz, Woś, Paprocki, Gałecki, Protasenko(46' Jasik), Maziarz, Białek B.(75' Białek K.), Krystek, Rudnik(75' Wieczorek.)

W meczu X Kolejki III Grupy B Klasy Chemik II Police wygrał na wyjeździe ze Zniczem Niedźwiedź 5:0.

Wynik spotkania już w 11 minucie otworzył Michał Maśniak, który wykorzystał dośrodkowania Dawida Maziarza z rzutu rożnego i strzałem z główki pokonał golkipera gospodarzy. W 30 minucie meczu było już 0:2 dla Chemika. Tym razem prostopadłe podanie od Maziarza wykorzystał Radosław Misztal i strzałem z około 11 metrów zdobył bramkę. Nie minęła minuta i zrobiło się 0:3 dla naszych Rezerwistów. Gospodarze, źle wznowili grę po stracie bramki, piłkę przejął Filip Jasik dograł do wychodzącego sam na sam Sebastiana Rudnika a ten nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem bramkarza Znicza. Po przerwie dalej atakowali podopieczni trenera Józefa Rembisza czego efektem były dwie kolejne bramki a ich autorami byli Sebastian Rudnik i Michał Maśniak, który na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem ustalił wynik spotkania na 0:5 dla Chemika II. W następnej kolejce Chemicy zmierzą się na własnym boisku z Wołczkowem Bezrzecze. Mecz ten zostanie rozegrany 3 listopada o godz. 15:00.

Chemik: Banaś - Bednarski(60' Białek K.), Maśniak, Hajdukiewicz, Ziółkowski, Kustiaev(60' Wypych), Lewandowski, Maziarz, Misztal, Jasik, Rudnik

Bramki:

0:1 - 11 min Michał Maśniak

0:2 - 30 min Radosław Misztal

0:3 - 31 min Sebastian Rudnik

0:4 - 59 min Sebastian Rudnik

0:5 - 88 min Michał Maśniak

W meczu XI Kolejki III Grupy B Klasy podopieczni trenera Józefa Rembisza wygrali na własnym boisku z Wołczkowem 5:0.

Strzelanie w dzisiejszym meczu już w 11 minucie rozpoczął Oskar Klimkowicz, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego powracającego po kontuzji Jarka Jóźwiaka. Dwie minuty później było już 2:0 dla naszego zespołu. Tym razem na listę strzelców wpisał się najlepszy snajper zespołu rezerw Sebastian Rudnik. Do końca pierwszej części gry mimo kilku okazji wynik nie uległ już zmianie. Po przerwie aż do 85 minuty utrzymywał się wynik 2:0. Jednak sama końcówka w wykonaniu naszego zespołu była piorunująca. W zaledwie 5 minut nasza drużyna zdobyła trzy bramki i mecz zakończył się wynikiem 5:0. Bramki w samej końcówce dla Chemika zdobyli Jóźwiak, Ziółkowski i Maśniak

Chemik: Jurek - Klimkowicz, Hajdukiewicz, Maśniak, Ziółkowski, Gałecki, Jóźwiak, Lewandowski, Bednarski, Białek, Rudnik

5:0 - 91 min Michał Maśniak

W meczu IX kolejki III Grypy Szczecińskiej B Klasy, podopieczni trenera Józefa Rembisza rozgromili na własnym boisku drużynę Kasty Majowe Szczecin 9:0.

Rezerwy Chemika przez cały mecz dominowały chociaż to goście dość niespodziewanie mogli wyjść na prowadzenie i to już w 2 minucie meczu. Na szczęście po błędzie naszego bramkarza skończyło się tylko na strachu. Później groźne sytuacje stwarzali sobie tylko Chemicy. W 16 minucie meczu pierwszą bramkę dla Chemika zdobył Andrzej Protasenko. Do końca pierwszej części gry mimo kilku okazji padła jeszcze tylko jedna bramka. W 41 minucie gola na 2:0 zdobył Michał Maśniak. Po przerwie żółtozieloni przyspieszyli i dołożyli jeszcze kolejne 7 bramek. Cztery z nich zdobył najlepszy strzelec drugiego zespołu Sebastian Rudnik a trzy trafienia zaliczył Filip Jasik. Bardzo dobre zawody rozegrał też powracający po ciężkiej kontuzji Radosław Misztal, który aż pięciokrotnie otwierał swoimi podaniami drogę do bramki Kasty. W następnej kolejce Chemik II Police zagra na wyjeździe ze Zniczem Niedźwiedź.

Chemik: Jurek - Gałecki, Wiejkuć, Hajdukiewicz, Maśniak, Misztal, Kowalczyk, Protasenko, Paprocki, Moroza, Rudnik

grali także: Jasik, Lavryk, Kustiaev