W swoim ostatnim meczu ligowym w B klasie piłkarze Chemika II Police pokonali na własnym boisku Jezioraka II Szczecin 3:2.

Dzisiejszy mecz zaczął się źle dla naszej drużyny, która od 15 minuty przegrywała z Jeziorakiem 0:1. Na szczęście już w 25 minucie po faulu na Dąbrowskim, sędzia główny podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił Blasius. W 37 minucie było już 2:1 dla Chemika, przy   asyście    Dąbrowskiego    bramkę z najbliższej odległości zdobył   Kustiaiev. Ten sam zawodnik w 62 minucie zdobył swoją drugą bramkę a trzecią dla Chemika. Goście ze Szczecina w 83 minucie zdobyli jeszcze bramkę na 3:2 i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:2.

Chemik: Fenske - Jakimowicz(20' Chopcia), Chmielewski, Iwański, Falenta, Dąbrowski, Staszewski, Blasius, Kustiaiev, Pachulski, Wieczorek

Piłkarze rezerw Chemika Police w przedostatniej kolejce zremisowali na wyjeździe z Czarnymi 44 Szczecin 2:2 i dzięki temu, na kolejkę przed końcem sezonu zapewnili sobie awans.

Chemicy do przerwy po bramkach Dąbrowskiego i Pachulskiego prowadzili z Czarnymi 2:0. Niestety po wznowieniu gry gospodarzom udało się doprowadzić do stanu po 2. Na szczęście więcej bramek w tym meczu nie padło i Chemicy mogli się cieszyć z awansu z B klasy do nowej B klasy. Taki stan rzeczy spowodowany jest reformą wprowadzoną przez PZPN w celu dostosowanie podziału ligi w całej Polsce. I tak od nowego sezonu popularna Regionalna Okręgówka zamieni się w A klasę a stara A klasa w B.  Natomiast Stara B klasa zostanie przemianowana na C klasę.

Czarni 44 Szczecin - Chemik II Police 2:2(0:2)

Chemik: Mekwiński - Maziarz(46' Chopcia), Felicki, Iwański, Kołtunowski, Jurga, Lewandowski, Blasius, Dąbrowski, Skrętny, Pachulski

W drugim wiosennym meczu piłkarskiej  B klasy piłkarze Chemika II Police zremisowali na wyjeździe z Hutnikiem Szczecin 2:2.

Chemicy jako pierwsi zdobyli bramkę w poniedziałkowym spotkaniu. W 28 minucie na prowadzenie nasz zespół wyprowadził Krystian Ziółkowski i do przerwy policzanie prowadzili 0:1. Po przerwie gospodarze za sprawą Grzegorza Kukla doprowadzili do remisu z którego cieszyli się niespełna 8 minut. Wtedy to po bramce Marcina Krystka Chemicy ponownie wyszli na prowadzenie. Niestety ambitnie grający gospodarze doprowadzili do wyrównania i mecz ostatecznie zakończył się remisem po 2. W następnej kolejce piłkarze trenera Józefa Rembisza zagrają na własnym boisku z Mierzynianką II Mierzyn

Chemik: Mekwiński - Kołtunowski, Kowalczyk, Protasenko, Dąbrowski, Maziarz, Felicki, Hajdukiewicz, Klimkowicz, Ziółkowski, Krystek

W swoim trzecim wiosennym meczu ligowym piłkarze rezerw Chemika Police wygrali na własnym boisku z Mierzynianką II Mierzyn 6:0.

Po pierwszych trzech kwadransach nasze rezerwy prowadziły z Mierzynianką 3:0. Bramki w pierwszej części spotkania dla naszej drużyny zdobyli Maziarz, Kustiaiev i Lewandowski. Po przerwie podopieczni trenera Józefa Rembisza dołożyli jeszcze kolejne trzy trafienia. Ich autorami byli Pachulski x2 i Maziarz. W następnym meczu rezerwy Chemika Police zmierzą się na wyjeździe z Florkiem Trzeszczyn

Chemik: Jurek(77' Fenske) - Iwański, Hajdukiewicz, Chmielewski, Kołtunowski, Chopcia(46' Pachulski), Maziarz, Lewandowski(46' Szczewczykowski), Protasenko, Kustiaiev(60' Wieczorek), Jurga(60' Dąbrowski)

6:0 - 83 min Dawid Maziarz

Swój pierwszy mecz ligowy po przerwie zimowej rozegrali dziś piłkarze Chemika II Police.

Podopieczni Józefa Rembisza rozegrali bardzo dobre spotkanie i pewnie pokonali zespół Pioniera Szczecin 14:1. Wynik dzisiejszego meczu mógł być zdecydowanie wyższy gdyby nie problem ze skutecznością żółtozielonych w pierwszej części spotkania, którą policzanie mimo kilkudziesięciu okazji wygrali tylko 2:0. Po przerwie Chemicy poprawili swoją skuteczność i dołożyli jeszcze dwanaście trafień przy jednym golu gości. W następnej kolejce piłkarze Chemika II Police zmierzą się na wyjeździe z Hutnikiem II Szczecin

Chemik: Mekwiński(70' Fenske) - Iwański(60' Ziembicki), Andrzejewski, Felicki, Falenta(55' Jurga), Maziarz, Ziółkowski, Bednarski, Chopcia(46' Staszewski), Protasenko, Dąbrowski(60' Wieczorek)