W meczu IX kolejki III Grupy A klasy, piłkarze Chemika II Police pokonali na własnym stadionie Hanzę Goleniów 5:0.

Chemicy odnieśli pewne i przekonywujące zwycięstwo nad drużyną Hanzy Goleniów, jednak na pierwsze trafienie policzan trzeba było czekać aż do 26 minuty meczu. Wtedy to Maciej Moroza zagrał na 7 metr do niepilnowanego Paprockiego a ten pewnym strzałem w długi róg pokonał golkipera Hanzy. W 42 minucie meczu było już 2:0 dla drużyny Chemika II. Tym razem na listę strzelców wpisał się Jarosław Jóźwiak, dla którego było to pierwsze trafienie z trzech jakie zanotował w meczu z Goleniowem. Po przerwie Chemicy dalej dominowali i zdobywali kolejne bramki. Na 3:0 w 65 minucie meczu podwyższył wspomniany Jarosław Jóźwiak, a zaledwie 120 sekund później było już 4:0 po trafieniu Sebastiana Rudnika. Klimkowicz zagrał górną piłkę do Rudnika, ten zgasił ją w powietrzu i uderzył przy lewym słupku nie dając szans na obronę bramkarzowi Hanzy. Wynik na 5:0 ustalił Jarosław Jóźwiak, wykorzystując jedenastkę podyktowaną na sobie. W następnej kolejce drużyna Chemika II Police zagra na wyjeździe z KP Przecław

Chemik: Rechtziegel - Klimkowicz, Iwański(46' Jasik), Lewandowski, Jałoszyński(60' Sikorski), Kowalczyk M., Moroza, Jóźwiak(75' Grzesło), Paprocki, Rudnik(70' Kustiaiev)

1:0 - 26 min Maciej Paprocki

2:0 - 42 min Jarosław Jóźwiak

3:0 - 65 min Jarosław Jóźwiak

4:0 - 67 min Sebastian Rudnik

5:0 - 75 min Jarosław Jóźwiak