Fot. Ariel Szydłowski

W meczu VI kolejki A klasy piłkarze Chemika II Police wygrali na własnym boisku z Odrzanką Radziszewo 8:2.

Mecz zaczął się idealnie dla naszej drużyny, która już w 6 minucie meczu wyszła na prowadzenie po bramce Daniela Augusto. Daniel wykorzystał dobre podanie z głębi pola i w sytuacji sam na sam nie dał najmniejszych szans golkiperowi gości. W dalszej części pierwszej połowy mimo kilkunastu okazji do podwyższenia rezultatu nie udało się zdobyć bramki naszej drużynie. Na domiar złego goście z Radziszewa w 38 minucie przeprowadzili kontrę po której doprowadzili do remisu. Po przerwie dość niespodziewanie na prowadzenie wyszli goście. Autorem trafienia dla Odrzanki w 52 minucie był Grzegorz Patelak. Goście prowadzenie utrzymali do 66 minuty meczu. Wtedy to swój koncert urządził Mikołaj Midzio, który w zaledwie 10 minut zdobył 4 bramki dla naszej drużyny i z wyniku 1:2 dla Odrzanki zrobiło się 6:2 dla Chemika. Cztery bramki Mikołaja przecięło drugie trafienie Daniela Augusto. W samej końcówce meczu żółtozieloni zaliczyli jeszcze dwa trafienia. Ich autorami był Marcin Wypych i Natan Konik, który przelobował bramkarza gości z około 40 metrów ustalając wynik meczu na 8:2. W następnej kolejce podopieczni trenera Józefa Rembisza zagrają na wyjeździe z Świat Drzewa KP Przecław

Chemik: Gajdemski - Skórzyński, Siembida, Dymitrowski, Kamiński, Grzesło, Konik, Kruk, Dąbrowski, Midzio, Augusto

grali także: Wypych, Białek, Witkowski

Bramki:

1:0 - 6 min Daniel Augusto

1:1 - 38 min Robert Jastrzębski

1:2 - 52 min Grzegorz Patelak 

2:2 - 65 min Mikołaj Midzio

3:2 - 70 min Daniel Augusto

4:2 - 74 min Mikołaj Midzio

5:2 - 75 min Mikołaj Midzio

6:2 - 76 min Mikołaj Midzio

7:2 - 88 min Marcin Wypych

8:2 - 89 min Natan Konik

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
     
PARTNERZY MEDIALNI PARTNER STRATEGICZNY    
   

 

     
  SPONSOR KLUBU  
 

PARTNER MEDYCZNY