Fot. Ariel Szydłowski

Chemik II Police w meczu drugiej kolejki A klasy pokonał na własnym boisku Znicz Niedźwiedź 3:2. 

Chemicy już po 30 minutach gry prowadzili z drużyną Znicza 2:0. Bramki dla naszej drużyny zdobył debiutujący w zespole Michał Telicki oraz Bartłomiej Białek. W 32 minucie meczu dobrym strzałem popisał się jednak zawodnik gości Rafał Komar i zrobiło się już tylko 2:1 dla chemików. Do końca pierwszej części mimo kilku okazji dla naszej drużyny wynik nie uległ już zmianie. Po przerwie w grę naszego zespołu wdarło się trochę nerwowości co skrzętnie wykorzystali goście wyrównując stan meczu. Strzelcem drugiej bramki ponownie był Rafał Komar. Żółtozieloni do końca meczu próbowali zdobyć bramkę, która zapewniłaby komplet punktów i ta sztuka udała się w ostatniej akcji meczu. Po rzucie rożnym najwyżej do piłki wrzuconej przez Rafała Blasiusa wyskoczył Michał Telicki i strzałem z główki pokonał golkipera gości. Zaraz po bramce arbiter główny skończył zawody i policzanie mogli cieszyć się z pierwszych punktów w nowym sezonie. W następnej kolejce podopieczni trenera Józefa Rembisza zagrają na wyjeździe ze Zrywem Kołbaskowo

Gajdemski - Nowak, Dymitrowski, Telicki, Korotkiewicz(55' Blasius), Kruk, Grzesło, Białek, Jałoszyński(70' Wypych), Marciński, Sobecki

Bramki:

1:0 - 10 min Michał Telicki

2:0 - 28 min Bartłomiej Białek

2:1 - 32 min Rafał Komar

2:2 - 55 min Rafał Komar

3:2 - 90+3 min Michał Telicki

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
     
PARTNERZY MEDIALNI PARTNER STRATEGICZNY    
   

 

     
  SPONSOR KLUBU  
 

PARTNER MEDYCZNY