Ostatni mecz

sobota, 20 kwiecień 2024
Orzeł Wałcz 3 : 1 KP Chemik Police
16:00 | Wałcz

Istną kanonadę urządzili sobie dziś juniorzy młodsi Chemika. Podopieczni trenera Macieja Sayed rozbili na własnym boisku drużynę Gavii Choszczno aż 11:1.

Początek niedzielnego meczu dość niespodziewanie należał do gości z Choszczna, którzy zaledwie po 4 minutach gry wyszli na prowadzenie co kompletnie zaskoczyło nasz zespół. Na szczęście już w 11 minucie meczu po podaniu Bylewskiego wyrównał Dominik Lis. W 24 minucie było już 2:1 dla Chemików. Dobre podanie od Lisa otrzymał Kuba Ścirka na pełnym gazie wpadł w pole karne, położył bramkarza i pewnym strzałem zdobył bramkę. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy żółtozieloni zdobyli dwie bramki a ich strzelcami byli Kacper Jaguszewski i Jakub Radzik. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Policzanie dominowali i zdobywali kolejne bramki. Ostatecznie w drugiej części gry Chemicy zdobyli 7 bramek i mecz zakończył się rezultatem 11:1.

Chemik: Paska(83' Kuźmiński) - Kamiński, Bylewski(60' Kuriata), Garczyński(46' Palej), Wróblewski, Lis, Szczytniewski(35' Jaguszewski K.), Radzik, Rajch, Bobel, Ścirka(75' Dymitorwski H.)