W meczu 19 kolejki IV Ligi ZZPN piłkarze Chemika Police zremisowali na wyjeździe z Iskierką Szczecin 1:1. Bramkę dla żółtozielonych zdobył w 73 minucie Bartłomiej Białek.

Sobotnie spotkanie Iskierki z Chemikiem było wyrównanym pojedynkiem. W pierwszej połowie obie drużyny miały po jednej klarownej sytuacji do zdobycia gola. W naszym zespole szansy nie wykorzystał Wiktor Kurzawa, a jego strzał minimalnie minął bramkę Oskara Rechtziegela. Z kolei Jakub Banaś pewnie wyłapał strzał zza pola karnego w wykonaniu gospodarzy. Niestety w 44 minucie Iskierka wykorzystała szybką kontrę i po strzale Kirylo Voloshyna wyszła na prowadzenie.

W przerwie meczu trener Chemika dokonał jednej zmiany. Na boisko za Wiktora Kurzawę wszedł Igor Kamiński. Ten ruch okazał się trafny, ponieważ żółtozieloni po przerwie przejęli inicjatywę w meczu. Na bramkę wyrównującą musieli jednak czekać do 73 minuty. Wtedy to Bartłomiej Białek sprytnie zachował się w polu karnym Iskierki i silnym uderzeniem z 5 metrów pokonał golkipera gospodarzy.

Chwilę później Chemik mógł nawet wyjść na prowadzenie. Adam Dyczewski dośrodkował piłkę w pole karne, ale żaden z wbiegających zawodników nie zdołał jej zamknąć. W 82 minucie blisko szczęścia byli również Szczecinianie. Damian Michułka uderzył zza pola karnego, ale jego strzał trafił w słupek.

Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i obie drużyny podzieliły się punktami.

Chemika: Banaś – Dyczewski, Pacyna, Janicki, Bugara, Dąbrowski, Korotkiewicz, Korzec (67' Bieniek), Pawlaczyk (67' Zarembski), Białek, Kurzawa (46' Kamiński)