W meczu 28. kolejki żółtozieloni pokonali na własnym boisku zespół MKP Szczecinek 5:0.

Przez pierwsze 15 minut meczu spotkanie było wyrównane. Jednak z biegiem czasu coraz więcej z gry mieli chemicy, i tak w 29. minucie meczu wyszli na prowadzenie. Po rzucie wolnym w polu, faulowany został Gracjan Korzec, a sędzia główny wskazał na 11 metr. Do piłki podszedł Daniel Kowalczyk i technicznym strzałem pokonał Vladislava Lihareva. W 38. minucie było już 2:0 dla Chemika. W środku pola piłkę odebrał Daniel Kowalczyk, uruchomił Dąbrowskiego, który popędził na bramkę, zagrał do niepilnowanego Dominika Lisa, a ten strzałem z ostrego kąta pokonał bramkarza MKP.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Policzanie osiągnęli przewagę i stworzyli sobie kilka okazji do zdobycia bramki. Jednak na bramkę numer trzy dla żółtozielonych musieliśmy poczekać do 62. minuty meczu. Wtedy to po rzucie wolnym najwyżej do piłki wyskoczył Jakub Pacyna i sprytnym strzałem z główki pokonał golkipera gości. Kolejną bramkę chemicy zdobyli w 68. minucie. Kolejny stały fragment, i tym razem zimną krew w polu karnym zachował Gracjan Korzec, który strzałem z ostrego kąta pokonał Vladislava Lihareva. Wynik meczu w 88. minucie spotkania ustalił Alan Kurek, który strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza MKP. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla Chemika.

Chemik: Piekutowski - Dyczewski, Janicki, Pacyna, Bugara(46' Kurek), Kamiński, Korzec, Dąbrowski( 75' Figiel), Kowalczyk D.(46' Kurzawa), Lis (49' Zarembski), Mazanek(80' Kowalski)

1:0 - 29 min Daniel Kowalczyk

2:0 -38 min Dominik Lis

3:0 - 62 min Jakub Pacyna

4:0 - 68 min Gracjan Korzec

5:0 - 88 min Alan Kurek