Nasz zespół przegrał na własnym stadionie z Hutnikiem Szczecin 1:2. Chemicy przystępowali do meczu osłabieni brakami pauzujących za kartki Michała Janickiego i Dawida Szali. Na dodatek, na rozgrzewce kontuzję doznał Jakub Żelazowski. Wcześniej z powodu ciężkiej kontuzji z zespołu wypadł kapitan Emil Andzejewski.

Brak tej czwórki miał kolosalny wpływ na postawę naszego zespołu. Jednak mimo takich trudności żółto-zieloni już w 6. minucie, po rzucie rożnym, wyszli na prowadzenie. Najwyżej do piłki po dośrodkowaniu Kowalczyka wyskoczył Kamil Bieniek i strzałem z główki pokonał golkipera Hutnika. Niestety, później do głosu doszli przyjezdni i praktycznie zdominowali grę. W 18. minucie meczu Hutnik po bramce Kochanowskiego wyrównał stan meczu. Jeszcze przed przerwą piłkarze ze Szczecina mogli wyjść na prowadzenie. Jednak dobrymi interwencjami w bramce popisywał się Piekutowski i pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem 1:1. Po przerwie pierwsze 10 minut należało do Chemika, jednak później znowu inicjatywę przejęli goście ze Szczecina, a w 56. minucie zdobyli drugą bramkę. Chemicy próbowali odrobić straty. Jednak swoich okazji nie wykorzystali Kowalczyk i Dąbrowski. Szczególnie szkoda sytuacji Dominika, który mając przed sobą tylko bramkarza Hutnika, nieczysto trafił w piłkę. Wynik meczu nie uległ już zmianie, a Hutnik wygrał z Chemikiem 1:2.

Chemik: Piekutowski - Dyczewski, Korzec, Bochan, Białek, Bieniek, Ziółkowski, Kowalczyk, Dąbrowski, Kurzawa, Kamiński(60' Zarembski)

1:0 - 6 min - Bieniek

1:1 - 18 min Kochanowski

1:2 - 56 min Holiaka