W meczu 5 kolejki IV Ligi ZZPN, żółtozieloni zremisowali na wyjeździe z Iną Goleniów 3:3.

Mecz mógł zacząć się idealnie dla naszego zespołu. Zaraz po rozpoczęciu spotkania, w sytuacji sam na sam z bramkarzem Iny Adrianem Hengerem znalazł się Anton Holiaka, ale jego strzał z najwyższym trudem został obroniony. Kolejną okazję na pierwszą bramkę policzanie mieli w 7 minucie gry. Jednak i tym razem po strzale Karola Zarembskiego bardzo dobrą interwencją popisał się doświadczony golkiper Iny. W 16 minucie gospodarze przeprowadzili szybką akcję, po której piłkę do bramki Piekutowskiego wpakował Tomaszewicz. Chemicy próbowali szybko doprowadzić do remisu. Jednak ta sztuka policzanom udała się dopiero w 37 minucie meczu. W polu karnym jeden z obrońców Iny zasłonił strzał Dąbrowskiego ręką i sędzia Janawa wskazał na jedenasty metr. Do rzutu karnego podszedł kapitan Chemika Michał Janicki i pewnym strzałem przy słupku pokonał bramkarz Iny. W 44 minucie meczu było już 2:1 dla Chemika. W zamieszaniu w polu karnym do piłki doszedł Karol Zarembski i zdobył drugą bramkę dla naszego zespołu.

Po przerwie mocniej zaatakowała Ina i w 55 minucie gospodarze po główce Tomaszewicza doprowadzili do remisu. W 65 minucie żółtozieloni ponownie wyszli na prowadzenie. Kapitalnym rajdem przez pół boiska popisał się Karol Zarembski który wpadł w pole karne i  pokonał Adriana Hengera. Chemicy mogli zdobyć kolejne bramki jednak w kluczowym momencie brakowało wykończenia. Swoich szans nie wykorzystali: Korotkiewicz, Dąbrowski i Kurzawa. W 88 minucie gospodarze zdobyli bramkę wyrównującą i na tablicy wyników ponownie mieliśmy remis. Taki stan utrzymał się do końca meczu. Chociaż w ostatniej akcji meczu to gospodarze mogli zdobyć zwycięską bramkę. W bramce swoją doskonałą obroną popisał się Adrian Piekutowski i mecz zakończył się wynikiem 3:3.

Chemik: Piekutowski – Dyczewski, Janicki, Bochan, Bugara(81’ Gwóźdź), Bieniek, Korotkiewicz(71’ Korzec), Zarembski(88’ Lewandowski), Holiaka(63’ Kurzawa), Dąbrowski(86’ Pawlaczyk), Białek

1:0 – 16 min Tomasiewicz

1:1 – 37 min Janicki

1:2 – 44 min Zarembski

2:2 – 55 min Tomasiewicz

2:3 – 65 min Zarembski

3:3 – 88 min Banachewicz