W meczu 4 kolejki IV Ligi ZZPN, piłkarze Chemika Police pokonali na własnym stadionie Unię Dolice 2:1.

Żółtozieloni przez cały mecz dominowali nad rywalami z Dolic. Jednak mimo wielu okazji do zdobycia bramki długo nie potrafili pokonać szczelnej obrony gości. Swoje sytuacje marnowali kolejno: Białek, Kurzawa, Lis, Dąbrowski. Na domiar złego goście w 45 minucie meczu przeprowadzili szybką kontrę, po której bramkę ładnym strzałem w samo okienko zdobył Otari Giorgiobiani. Sędzia główny Damian Romańczuk nie pozwolił już wznowić gry i wynik do przerwy brzmiał 0:1 dla Unii Dolice.

Po zmianie stron chemicy jeszcze mocniej przycisnęli drużynę Unii, lecz mimo kolejnych kilku szans, bramka wyrównująca padła dopiero w 77 minucie meczu. W polu karnym obrońca gości nieprzepisowo zatrzymał Michała Janickiego i arbiter wskazał na 11 metr. Do piłki podszedł Dominik Lis i pewnym strzałem pokonał bramkarza Unii. Policzanie po zdobyciu bramki praktycznie zamknęli całą drużynę Unii w obrębie pola karnego, próbując zdobyć drugą bramkę. Ta sztuka udała się w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Po zamieszaniu w polu karnym piłkę z najbliższej odległości do bramki wpakował Anton Holiaka. Tym samym chemicy zdobyli cenne trzy punkty. W następnej kolejce żółtozieloni zmierzą się na wyjeździe z innym beniaminkiem Iną Goleniów.

Chemik: Piekutowski - Bugara, Janicki, Bochan, Dyczewski, Bieniek, Korotkiewicz, Dąbrowski(88' Holiaka), Lis, Kurzawa(47' Zarembski), Białek(89' Lewandowski)