W sobotę czekają na nas kolejne ligowe zmagania. Tym razem na stadionie przy ul. Siedleckiej żółtozieloni zmierzą się z Iną Goleniów.

Zespół z Goleniowa rundę wiosenną rozpoczął od dwóch porażek. W pierwszej kolejce Ina przegrała na wyjeździe z Flotą Świnoujście 7:2. Natomiast przed tygodniem podopieczni trenera Kamila Twarzyńskiego ulegli na własnym boisku rezerwom Błękitnych Stargard 1:2. Z kolei nasz zespół tydzień temu zremisował z Hutnikiem Szczecin 3:3.

W poprzedniej rundzie policzenie po szalonym meczu wygrali w Goleniowie 6:4. Wynik tamtego spotkania zmieniał się jak w kalejdoskopie. Na prowadzenie wyszli gospodarze, jednak po 45 minutach gry to Chemicy schodzili na przerwę prowadząc 4:2. Po zmianie stron gospodarze doprowadzili do wyrównania, ale ostatnie słowo należało do naszego zespołu, który w samej końcówce, po bramkach Dominika Dąbrowskiego i Michała Jęśko, wygrał 6:4.  Miejmy nadzieje, że i tym razem górą będzie nasza drużyna.

Zapraszamy wszystkich kibiców na to sobotnie spotkanie. Początek meczu godz. 12:00