W meczu XXII kolejki piłkarze Chemika Police wygrali na własnym boisku z Iną Goleniów 3:0.

Mecz zaczął się od ataków policzan, którzy przejęli inicjatywę i konsekwentnie dążyli do objęcia prowadzenia. Udało się to w 14 minucie spotkania. Kapitalnym uderzeniem z volleya z około 20 metrów popisał Gracjan Szczytniewski i zrobiło się 1:0 dla żółtozielonych.  Chwilę później mogło być 2:0 dla Chemika ale strzał Dawida Szali nie zaskoczył bramkarza Iny. W 35 minucie meczu kapitalną interwencją popisał się Adrian Piekutowski. Nasz bramkarz wybronił sytuację sam na sam i nie dał się pokonać po strzale Banachewicza. Do przerwy mimo okazji Chemika jak i Iny wynik nie uległ zmianie.

Po przerwie policzanie atakowali a goście z Goleniowa szukali swoich okazji w grze z kontry.  Wreszcie w 60 minucie policzanie zdobyli bramkę na 2:0. Po szybkiej akcji Chemika w polu karnym Iny w rękę zostaje trafiony Sznałbel i sędzia podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił Dawid Szala. Po zdobyciu drugiej bramki z drużyny Iny jakby zeszło powietrze. Żółtozieloni kompletnie zdominowali zespół przyjezdnych i w 70 minucie podwyższyli na 3:0. A swoje 8 trafienie w lidze zanotował Manuel Ponce Garcia. W samej końcówce chemicy mieli jeszcze dwie doskonałe okazje do zdobycia bramki numer 4. Jednak w obu przypadkach od straty bramki zespół Iny ratował bramkarz. Ostatecznie Chemik pokonał Inę Goleniów 3:0.

Chemik: Piekutowski – Dyczewski, Andrzejewski, Janicki, Szczytniewski, Michałeczko(46’ Bieniek), Szala, Data(88’ Gajos), Jędraszak(74’ Drumlak), Ponce Garcia, Białek(84’ Mazanek)

1:0 – 14 min Gracjan Szczytniewski

2:0 – 60 min Dawid Szala

3:0 – 70 min Manuel Ponce Garcia.