Drugi raz w ciągu zaledwie dwóch tygodni piłkarze Chemika Police zagrają z Hutnikiem Szczecin.

Przed prawie dwoma tygodniami żółtozieloni zmierzyli się z Hutnikami w meczu VI Rundy Pucharu Polski na szczeblu ZPN. Po 90 minutach gry wynik brzmiał 0:0 i o wyniku spotkania miały zdecydować rzuty karne, a te lepiej wykonywali chemicy i to nasz zespół awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski. W ostatniej kolejce zespół Hutnika Szczecin wygrał na wyjeździe z drugim zespołem Błękitnych Stargard 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów dla Hutnika w 58 minucie zdobył Mazurek. Policzanie natomiast przegrali na własnym stadionie z Dębnem Dębno 1:2.  Jedyną bramkę dla Chemika w tym meczu zdobył Dominik Dąbrowski. Po meczu z Dębnem było czuć spory niedosyt. Przy lepszej skuteczności to chemicy mogliby się cieszyć z pierwszych wiosennych punktów. Mecz z Hutnikiem zostanie rozegrany na stadionie ze sztuczną murawą przy ul. Kresowej w Szczecinie. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godz. 14:00. Jak zawsze o przebiegu spotkania będziemy informować na naszych profilach na Facebooku i Instagramie.