W trzecim meczu kontrolnym piłkarze Chemika Police pokonali na własnym stadionie Inę Goleniów 4:0.

Żółtozieloni od początku do końca meczu przeważali prezentując się zdecydowanie lepiej od ligowego rywala. Strzelanie w 23 minucie spotkania rozpoczął Dawid Szala, który wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu na Endene. Zaledwie 3 minuty później było już 2:0 dla chemików. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Dawid Szala, który wykończył kombinacyjną akcję naszego zespołu. W pierwszych 45 minutach gry policzanie mogli zdobyć jeszcze kolejne bramki. Jednak wynik do przerwy nie uległ już zmianie. W 52 minucie meczu było już 3:0 dla Chemika. Michał Jęśko wyłuskał piłkę od obrońcy Iny i widząc źle ustawionego bramkarza gości uderzył z daleka trafiając do siatki rywali. Wynik na 4:0 w 60 minucie ustalił Mateusz Bylewski wykorzystując podanie od Michała Jęśko. Następny mecz kontrolny chemicy rozegrają już w najbliższą sobotę o godz. 13:00 zmierzą się na boisku przy ul. Siedleckiej z beniaminkiem III ligi zespołem Kluczevii Stargard

Chemik: ZT 1(46' ZT 2) - Dyczewski, Korzec(46' Bieniek), Andrzejewski, Konik(70' Waszczuk), ZT 3(46' Moutinho), Endene(46' Grzesło), Data(46' Gajos), Dąbrowski( 46’ Szczytniewski), Szala(46' Bylewski), Białek(46' Jęśko)