Fot. Ariel Szydłowski

Piłkarze Chemika ostro trenują. Mają za sobą bardzo intensywny tydzień, w którym odbył się obóz dochodzeniowy oraz rozegrano trzy mecze kontrolne. Zapytaliśmy naszego zawodnika i drugiego trenera Mateusza Jakubiaka jak wyglądał ten intensywny czas dla naszej drużyny. 

A.Sz Za nami intensywny tydzień. Czy zawodnicy mocno go odczuli?

M.J Zdecydowanie tak. Trenowaliśmy dwa razy dziennie, także obciążenia były naprawdę duże. Na porannych treningach pracowaliśmy nad wytrzymałością i silą, popołudniowe treningi odbywaliśmy na boisku. W sobotę podczas meczu dało się odczuć zmęczenie

Czy budowana forma podczas obozu zaprocentuje podczas meczów ligowych?

Zaprocentuje na pewno, ponieważ mocno ten obóz przepracowaliśmy, natomiast czekają nas kolejne tygodnie ciężkich treningów, na których mamy do poprawy wiele elementów.

W zaledwie 7 dni rozegraliśmy też 3 mecze kontrolne. Na początek wysoka porażka z Flotą jednak, później dwie zdecydowane wygrane. Czego brakowało w meczu z Flotą, a zagrało w spotkaniach z Gryfem i Regą.

Musimy zwrócić uwagę na przeciwników. Gryf i Rega to zespoły 4 ligowe. Flota to zespół 3 ligowy, który w swoich szeregach ma wielu doświadczonych i ogranych zawodników. My jesteśmy na etapie budowania zespołu, staramy się to doświadczenie łapać i z każdym kolejnym meczem popełniać jak najmniej błędów realizując swoje założenia. Z Flotą popełniliśmy dużo błędów, które przeciwnicy wykorzystali, z Kamieniem i Rega błędy również się przytrafiły, ale nie wszystkie przeciwnicy zdołali wykorzystać. Cieszy natomiast fakt poprawy w grze.

Jak będą wyglądały przygotowania w tym tygodniu?

W tym tygodniu spotykamy się na treningach we wtorek, środę, czwartek i piątek, gdzie będziemy skupiać się głównie na taktyce. Tydzień kończymy sobotnim meczem kontrolnym z Kluczewia Stargard.

Mateusz Dziękuje za tą krótką rozmowę i odpowiedzi. 

Dziękuje i polecam się na przyszłość. 

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU