Fot. Ariel Szydłowski

W trzecim meczu kontrolnym nasza drużyna pokonała na wyjeździe IV ligową Regę Trzebiatów 4:2. 

Mecz z Regą Trzebiatów był zwieńczeniem tygodniowego obozu dochodzeniowego, który zakończył się w piątek. W pierwszej części spotkania nasza drużyna skonstruowała kilka ciekawych akcji, ale do bramki gospodarzy nasi zawodnicy trafili tylko raz. Na uderzenie z około 20 metrów zdecydował się Dawid Szala. Strzał ten był na tyle mocny, że bramkarz gospodarzy wypluł piłkę przed siebie, a tam czekał na nią Michał Chyrek, który pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Po przerwie chemicy jeszcze bardziej podkręcili tempo i zdobyli kolejne dwie bramki. Ich autorem był Michał Chyrek, który najpierw wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Regi. Natomiast w drugiej sytuacji Michał wykorzystał dobre podanie od Dąbrowskiego, który minął obrońcę Regi i zagrał do niepilnowanego napastnika. Rega zdobyła bramkę kontaktową, jednak już chwilę później po strzale z 25 metrów Michałowskiego, chemicy ponownie wyszli na trzybramkowe prowadzenie. W samej końcówce meczu gospodarze zdobyli bramkę numer dwa i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Chemika. Następny sparing nasza drużyna zagra 30 stycznia. Przeciwnikiem żółtozielonych będzie Kluczevia Stargard

Chemik: - Brzozowski - Palej, Michałowski, Klimkowicz, Jakubiak, Konik, Świder, Endene, Szala, Gałosz, Chyrak

Chemik II Połowa: Piekutowski - Palej, Dyczewski, Moutinho, Endene(70' Szala), Konik, Data, Michałowski, Dąbrowski, Midzio, Chyrak(65' Świder)

Bramki:

0:1 - Michał Chyrek 

0:2 - Michał Chyrek

0:3 - Michał Chyrek

1:3 - Rega Trzebiatów

1:4 - Ilia Michałowski

2:4 - Rega Trzebiatów

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU