W czwartym meczu kontrolnym piłkarze Chemika pokonali Kluczevię Stargard 6:3.

Mecz zaczął się źle dla naszej drużyny. W piątej minucie meczu zespół gości wykorzystał błąd w ustawieniu naszego bramkarza i zespół Kluczevii wyszedł na prowadzenie. Ten wynik goście utrzymywali do 38 minuty. Wtedy to po akcji Świdra bramkę na 1:1 zdobył Marcin Chyrek. Po przerwie chemicy podkręcili tempo i już 5 minut po wznowieniu gry prowadzili 2:1. Tym razem szybką kontrę naszego zespołu wykończył Paporcki. Niestety w 60 minucie na tablicy wyników ponownie widniał wynik remisowy. Błąd naszej obrony wykorzystali zawodnicy Kluczevii i zrobiło się 2:2. Jednak z remisu goście ze Starogardu cieszyli się tylko 2 minuty, gdyż po strzale Dawida Szali, żółtozieloni ponowienie wyszli na prowadzenie. Z minuty na minutę przewaga naszego zespołu była coraz większa. Kolejne dwa trafienia dla naszego zespołu były autorstwa Ilii Michałowskiego, który dwukrotnie pewnie wykorzystał rzuty karne. W 80 minucie meczu było już 6:2 dla Chemika. Po indywidualnej akcji bramkę zdobył Dominik Dąbrowski. Zespół Kluczevii zdołał jeszcze strzelić bramkę na 6:3 i takim wynikiem zakończył się czwarty mecz kontrolny. Następny sparing piłkarze Chemika rozegrają w środę z wiceliderem III ligi zespołem Polonii Środa Wlkp. Mecz z Polonią zostanie rozegrany o godz. 11:00.

Chemik: Brzozowski(46’ Piekutowski) – Jakubiak(46’ Paprocki), Kosacki, Siluk(46 ’Palej), Klimkowicz(46’ Dyczewski), Świder(46’ Dąborwski), Szala, Białek(46’ Zawodnik testowany), Michałowski, Endene(46’ Zawodnik testowany), Chyrek

0:1 - Kluczevia

1:1 - Michał Chyrek

2:1 - Marcin Paprocki

2:2 - Kluczevia

3:2 - Dawid Szala

4:2 - Ilia Michałowski

5:2 - Ilia Michałowski

6:2 - Dominik Dąbrowski