Istne strzelanie urządzili sobie juniorzy starsi trenera Mariusza Szmita. Młodzi Chemicy na własnym stadionie rozbili Akademię Piłkarską Kotwica Kołobrzeg 13:0.

Dominacja naszej drużyny była ogromna a goście z Kołobrzegu nie potrafili ani przez chwilę podjąć równej walki. Wynik niedzielnego meczu w 14 minucie odtworzył Bartosz Nizio. Akcję zapoczątkował Daniel Kowalczyk, który minął trzech zawodników Kotwicy podał do niepilnowanego Dominika Dąbrowskiego, a ten wyłożył piłkę do pustaka Bartoszowi Nizio. Pięć minut później było już 2:0 dla Chemików, tym razem na listę strzelców wpisał się Dominik Dąbrowski. Kolejne trzy bramki padały po uderzeniach Bartka Nizio, a wynik na 6:0 po pierwszych 45 minutach gry ustalił Daniel Kowalczyk, który wykorzystał rzut karny. Po przerwie Chemicy dołożyli jeszcze 7 trafień i mecz zakończył się wynikiem 13:0. W następnej kolejce nasi juniorzy zagrają na wyjeździe z Gwardią Koszalin

Chemik:  Kazimierczak(46' Paska) - Cholewiński, Nowakowski(55' Kuriata), Bobel, Szczytniewski(46' Siembida), Dybus, Witkowski(46' Szala), Kisieliński, Kowalczyk D., Dąbrowski(55' Dolak), Nizio

1:0 - 14 min Bartosz Nizio

2:0 - 19 min Dominik Dąbrowski

3:0 - 27  min Bartosz Nizio

4:0 - 29 min Bartosz Nizio

5:0 - 36 min Bartosz Nizio

6:0 - 38 min Daniel Kowalczyk

7:0 - 47 min Bartosz Siembida