Fot. Ariel Szydłowski

Niestety w meczu IX kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniora Starszego, podopieczni Mariusza Szmita przegrali na wyjeździe z Gwardią Koszalin 4:2. 

Niedzielny mecz zaczął się fantastycznie dla naszej drużyny, która już w pierwszej minucie meczu objęła prowadzenie po bramce Kamila Kisielińskiego. Chemicy prowadzili do 32 minuty. Wtedy to gospodarze po strzale Dawida Rybackiego wyrównali stan meczu. Niestety na minutę przed zakończeniem gospodarze zdobyli drugą bramkę i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:1 dla Gwardii. Po zmianie stron żółtozieloni próbowali odrobić straty. Niestety mino kilku okazji nie udało się wyrównać. Na domiar złego gospodarze przeprowadzili kontrę i zdobyli bramkę nr 3, po trafieniu Rybackiego. W 70 minucie meczu było już 4:1 dla Gwardii i praktycznie po meczu. Naszej drużynie udało się jeszcze zmniejszyć rozmiar porażki po trafieniu Bartosza Siembidy, w 77 minucie meczu. W następnej kolejce młodzi Chemicy zmierzą się na własnym boisku z Iną Goleniów. Spotkanie z Iną zostanie rozegrane w niedzielę o godz. 13:30 na boisku przy ul. Siedleckiej. 

Chemik: Każmierczak - Cholewiński, Dybus, Nowakowski(62' Dolak), Siembida, Wasikowski, Kowalczyk D., Dąbrowski, Korotkiewicz, Bobel, Kisieliński

Bramki:

0:1 - 1 min Kamil Kisieliński

1:1 - 32 min Dawid Rybacki

2:1 - 44 min Wojciech Kowalczyk

3:1 - 61 min Dawid Rybacki

4:1 - 70 min Marcin Dubielewicz

4:2 - 77 min Bartosz Siembida

 

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU