Juniorzy młodsi Chemika Police odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo. Tym razem zawodnicy trenera Macieja Sayed pokonali na wyjeździe Stal Szczecin 6:0.

Wynik meczu w 30 minucie spotkania otworzył Rafał Rajch, który dostał podanie od Kuby Ścirki i pewnym uderzeniem z jedenastego metra pokonał golkipera Stali. Ten sam zawodnik w 35 minucie gry podwyższył na 2:0 dla Chemików. Tym razem Rafał dostał prostopadłą piłkę od Kuby Radzika i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi Stali . Wynik na 3:0 do przerwy dla żółtozielonych ustalił w 43 minucie Mateusz Wróblewski. Po przerwie, nasi juniorzy dalej kontrolowali przebieg spotkania i zaaplikowali swoim rywala jeszcze trzy trafienia. Ich autorami kolejno byli Kuba Ścirka, Igor Wawrzycki a strzelanie zakończył Kacper Jaguszewski

Chemik: Kuźmiński - Palej, Kamiński, Garczyński(55 Skórzyński) Nowakowski (65 Korzec) Radzik, Witkowski, Rajch(70 Szczytniewski) Bylewski, Wróblewski (65 Jaguszewski) Ścirka(70 Wawrzycki)