W meczu Wojewódzkiej Ligi Juniora Starszego Chemicy pokonali na własnym stadionie zespół Arkonii Szczecin 4:0.

Wynik już w 1 minucie meczu otworzył Dominik Dąbrowski. Wykorzystał on dobre podanie z głębi pola, wyszedł sam na sam z bramkarzem gości i pewnym strzałem umieścił futbolówkę w siatce. W pierwszej połowie Chemicy mieli jeszcze dwie dobre okazje do zdobycia bramki. Niestety Piotrek Dolak i Dominik Dąbrowski nie wykorzystali swoich okazji. Po przerwie żółtozieloni dali pograć drużynie z Lasku Arkońskiego, a z minuty na minutę drużyna gości coraz bardziej się odkrywała i narażała na kontry Chemików. Nasz zespół w tym aspekcie gry tego dnia był bezbłędny i trzykrotnie po szybkim kontrataku Chemicy zdobywali bramki. Autorem tych trafień był Bartek Kadrzyński. Co ciekawe Bartek mógł zdobyć jeszcze czwartą bramkę. Niestety już w doliczonym czasie gry piłka po jego strzale wylądowała na poprzeczce bramki Arkonii. W następnej kolejce podopieczni trenera Mariusza Szmita zmierzą się na wyjeździe ze Świtem Skolwin.

Chemik: Serdyński - Budnicki, Dybus, Wujko, Dymitrowski, Podgórski(62' Rajch), Korotkiewicz, Dolak(46' Radzik), Kadrzyński, Lintas, Dąbrowski

1:0 - 1 min Dominik Dąbrowski

2:0 - 72 min Bartek Kadrzyński

3:0 - 81 min Bartek Kadrzyński

4:0 - 90 min Bartek Kadrzyński