W zaległym meczu X kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniora Starszego Chemicy pokonali Świt Skolwin 5:2.

Przez pierwsze 29 minut meczu praktycznie nic się nie działo na boisku a gra toczyła się w środku pola. W 30 minucie spotkania grający jako gospodarze Świtowcy wyszli na prowadzenie po strzale Jakuba Konieczyńskiego. Chemicy dość szybko bo po 4 minutach od utraty bramki doprowadzili do remisu, po strzale Kuby Radzika, który w sytuacji sam na sam nie dał szans golkiperowi gospodarzy. W 39 minucie juniorzy Świtu ponownie wyszli na prowadzenie po uderzeniu zza pola karnego Pawła Kucharzyka. Jednak i tym razem żółtozieloni dość szybko odpowiedzieli i w 41 minucie swoją drugą bramkę i drugą dla Chemika zdobył Kuba Radzik. Do końca pierwszej połowy bramki już nie padły i wynik do przerwy brzmiał 2:2. Po przerwie Policzanie śmielej zaatakowali i przejęli inicjatywę w meczu. W 70 minucie po faulu na Bartku Kadrzyńskim, sędzia główny podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Kuba Radzik, kompletując tym samym hattricka. Kolejne bramki dla Chemika padały w 85 i 90 minucie gry a autorem obu trafień był Bartek Kadrzyński. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Chemika 5:2. W następnej kolejce nasza drużyna zagra ostatni ligowy mecz w tym sezonie. Na własnym boisku podejmie Stal Szczecin

Chemik: Serdyński - Budnicki, Dymitrowski, Wujko, Dybus, Korotkiewicz, Podgórski(60' Rajch), Lis(80' Szczykutowicz), Radzik(83' Dolak), Kadrzyński, Dąbrowski D.

1:0 - 30 min Jakub Konieczyński

1:1 - 34 min Kuba Radzik

2:1 - 39 min Paweł Kucharczyk

2:2 - 41 min Kuba Radzik

2:3 - 70 min Kuba Radzik

2:4 - 85 min Bartosz Kadrzyński

2:5 - 90 min Bartosz Kadrzyński