Juniorzy Starsi Chemika Police w VIII kolejce drugiego etapu rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Juniora pokonali na wyjeździe Akademię Piłkarską Kotwicy Kołobrzeg 7:0.

Chemicy przeważali przez cały mecz jednak na pierwsze trafienie żółtozielonych trzeba było czekać aż do 27 minuty meczu. Wtedy to Bartek Kadrzyński podał do wychodzącego na pozycję Dominika Dąbrowskiego a ten w sytuacji sam na sam, pokonał golkipera gospodarzy. W pierwszej części gry nie padły już bramki. Prawdziwy worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. W 54 minucie było już 2:0 dla naszego zespołu a strzelcem bramki był Marcel Podgórski. Marcel uderzył zza 16 metra, piłka odbiła się jeszcze od Mariusza Budnickiego i wpadła do bramki Kotwicy. Kolejne bramki dla Chemików zdobyli Dymitorwski, Dąbrowski, Budnicki, Jaguszewski Kacper, a wynik na 7:0 ustalił Bartek Kadrzyński. Bartek wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Marcelu Podgórskim

Chemik: Serdyński - Wujko, Dymitrowski, Budnicki, Dybus, Dolak(46' Szczykutowicz), Lintas, Podgórski, Korotkiewicz, Kadrzyński, Dąbrowski(70' Jaguszewski K.)

0:1 - 27 min     Dominik Dąbrowski

0:2 - 54 min     Marcel Podgórski

0:3 - 60 min     Jakub Dymitrowski

0:4 - 64 min     Dominik Dąbrowski

0:5 - 72 min     Mariusz Budnicki

0:6 - 74 min     Kacper Jaguszewski

0:7 - 87 min     Bartek Kadrzyński