Niestety Juniorzy Młodsi trenera Maciej Sayed doznali drugiej porażki z rzędu w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Juniora Młodszego.

Po ubiegłotygodniowej pechowej porażce z MUKS Orzeł 2010 Wałcz, tym razem nasz zespół przegrał z Football Academy Szczecin 1:2. Mecz od początku był wyrównanym widowiskiem. Oba zespoły stworzyły sobie po kilka okazji do zdobycia bramki. Jednak po 45 minutach gry wynik brzmiał 0:0. Po przerwie więcej z gry miał nasz zespół, który mógł i powinien objąć prowadzenie. Niestety dwukrotnie po strzałach Daniela Kowalczyka gości ratowała poprzeczka. Na domiar złego goście wykorzystali kontrę i za sprawą Srebniaka wyszli na prowadzenie a chwilę później podwyższyli na 0:2 po trafieniu Bałdygi. Chemicy do końca walczyli by zmienić wynik meczu. Niestety po trafieniu Daniela Kowalczyka z 82 minuty meczu udało się zdobyć tylko bramkę kontaktową i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:2. W następnej kolejce naszych juniorów młodszych, czeka kolejne arcytrudne spotkanie. Zagrają na wyjeździe z FASE Szczecin.

Chemik: Paska- Palej(65 Kamiński) Garczyński, Szczykutowicz, Szala(80 Jaguszewski, Rajch(60 Maksylewicz) Bobel (70 Szczytniewski) Kowalczyk, Witkowski, Wróblewski, Ścirka