Fot. Ariel Szydłowski 

W niedziele o 19:30 na boisku przy ul. Witkiewicza w Szczecinie swój kolejny ligowy mecz rozgrywali juniorzy młodsi. Ich rywalem był spadkowicz z Centralnej Ligi FASE Szczecin. 

Niestety nasza drużna przegrała z FASE aż 1:9. Na taki wynik wpływ miała zdecydowanie silniejsza kadra drużyny ze Szczecina jak również fala kontuzji, która nawiedziła naszą drużynę. Z powodu urazów aż 6 zawodników nie mogło zagrać w tym spotkaniu (Banaś, Koźmiński, Lis, Jaguszewski, Bobel, Garczyński), a trener Kamil Bieniek musiał ratować się zawodnikami z rocznika 2004 i 2005. Swój debiut w juniorach zaliczyli Błażej Konik i Hubert Dymitrowski. Czyli zawodnicy z rocznika 2004 i 2005. Jedyną bramkę dla naszej drużyny w 63 minucie meczu zdobył Kuba Radzik. W następnej kolejce juniorzy młodsi zagrają ze Świtem Skolwin. Mecz ten zostanie rozegrany w środę 10 kwietnia o godz. 17:30. 

Chemik: Paska(86' Konik) - Palej, Rajch(71' Jaguszewski K.), Radzik, Witkowski(59' Maksylewicz), Ścirka, Kowalczyk(80' Dubrowski), Szala(60' Kuriata), Wróblewski, Nowakowski, Szczykutowicz(73' Dymitrowski H.), 

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU