Fot. Ariel Szydłowski

W drugiej kolejce rundy wiosennej Wojewódzkiej Ligi Juniora Starszego podopieczni trenera Mariusza Szmita przegrali na własnym boisku z MKP Szczecinek 0:2. 

Nie tak zapewne wyobrażali sobie mecz z MKP nasi juniorzy starsi. Nasz zespół od początku meczu miał więcej z gry, jednak nie potrafił wykończyć stworzonych przez siebie sytuacji. Na domiar złego w 31 minucie meczu, fatalny błąd popełnił Dymitrowski i goście ze Szczecinka wyszli na prowadzenie. Chemicy rzucili się do odrabiania strat. Mimo kilku okazji w pierwszej jak i drugiej części gry nie udało się pokonać golkipera MKP Szczecinek. Najlepszych okazji nie wykorzystali Dąbrowski, który przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Szczecinka i Marcel Podgórski. Szkoda zwłaszcza okazji Marcela, nasz zawodnik dwa razy trafił w słupek bramki MKP. W następnej kolejce juniorzy starsi zagrają na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg

Chemik: Serdyński - Dymitrowski(46' Kamiński I.), Korotkiewicz, Kadrzyński, Dolak(68' Dybus), Wujko, Lintas, Podgórski(80' Skórzyński), Budnicki, Dąbrowski, Bylewski(65' Szczytniewski)

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU