Fot. Ariel Szydłowski

W swoim drugim meczu w rundzie wiosennej juniorzy młodsi pokonali na wyjeździe Akademię Piłkarską Kotwicy Kołobrzeg 3:4. 

Mimo, że w meczu z Kotwicą zabrakło w naszej drużynie czterech ważnych ogniw. Z powodu kontuzji zagrać nie mogli Kuba Radzik, Dominik Lis, Antek Kuźmiński a Daniel Kowalczyk pojechał na mecz rezerw. To Młodzi Chemicy fantastycznie weszli w mecz i już po 3 minutach gry, prowadzili z Kotwicą 0:1 po bramce Dawida Szali. Zawodnik ten wykorzystał podanie od Rafała Rajcha i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Nasi juniorzy stwarzali sobie kolejne sytuacje do zdobycia bramki, jednak na drugą bramkę trzeba było czekać do 44 minuty meczu. Wtedy to bramkę dla Chemika zdobył Nowakowski. Po przerwie a dokładnie między minutą 58 a 71 z wyniku 0:2 zrobiło się 3:2 dla Kotwicy. Na szczęście naszej drużynie udało się doprowadzić do remisu po bramce Grzegorza Garczyńskiego, a w 88 minucie trzy punkty naszej drużynie zapewnił zdobywca pierwszej bramki Dawid Szala, wykorzystując podanie Kuby Ścirki. W następnej kolejce podopieczni trenerów Sayed-Bieniek zagrają na własnym boisku z MUKS Orzeł 2010 Wałcz

Chemik: Banaś(70' Paska) - Kamiński I.(50' Wróblewski), Rajch, Palej, Nowakowski(65' Szczytniewski), Bobel(55' Maksylewicz), Garczyński, Szala, Cholewiński(75' Jaguszewski), Witkowski, Ścirka

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU