Fot. Ariel Szydłowski

Od zwycięstwa nad Salosem Szczecin rozpoczęli rozgrywki w Wojewódzkiej Lidze nasi juniorzy młodsi. 

Nasza drużyna w przerwie zimowej przeszła małą przebudowę. Z drużyną pożegnał się m.in.najlepszy strzelec ubiegłej rundy Wiktor Grzeszczak, który dobrą grą przykuł uwagę Pogoni Szczecin. Trener Maciej Sayed uzupełnił kadrę dwoma utalentowanymi zawodnikami z rocznika 2004 Olekiem Paska i Igorem Wawrzyckim. Mecz zaczął się fatalnie dla naszego zespołu, który już po 4 minutach gry przegrywał 0:1. Nieporozumienie naszej defensywy wykorzystał napastnik Salosu i pokonał Kubę Banasia. W 8 minucie było już 1:1. Źle ustawionego bramkarza gości sprytnym strzałem zza pola karnego pokonał Kuba Bobel. Zaledwie 5 minut później zrobiło się 2:1 dla Chemików. Swoją pierwszą bramkę w meczu zdobył Kuba Ścirka. Niestety jeszcze przed przerwą Salos wyrównał i do przerwy wynik brzmiał 2:2. Po przerwie goście znowu wyszli na prowadzenie, które utrzymywali aż do 68 minuty meczu. Wtedy to swoją drugą bramkę zdobył Ścirka. Ten sam zawodnik w 83 minucie meczu zapewnił naszej drużynie 3 punkty, wykorzystując dobre podanie od Daniela Kowalczyka. W następnej kolejce nasi juniorzy udadzą się do Kołobrzegu na mecz z miejscową Kotwicą.

Chemik: Banaś(65' Paska) Palej(46' Szala) Garczyński, Kamiński(46Szczykutowicz) Nowakowski(55'Wróblewski) Rajch, Witkowski(55' Wawrzycki) Bobel, Kowalczyk,Radzik(75' Kuriata) Ścirka (88' Bylewski)

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU