Fot. Ariel Szydłowski

Szalony przebiegł miał mecz XI kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniora Starszego pomiędzy Energetykiem Gryfino a Chemikiem.

Nasza drużyna już po 60 sekundach gry objęła prowadzenie po strzale Dominika Dąbrowskiego. Osiem minut później było już 2:0 dla Chemików, po samobójczym trafieniu zawodnika Energii. Jeszcze przed przerwą swoją drugą bramkę dla Chemika zdobył Dąbrowski po podaniu Szymona Rogowskiego. Na przerwę nasza drużna schodziła z wynikiem 3:0. Mało kto by przypuszczał, że zawodnicy Energetyka jeszcze wrócą do gry w tym spotkaniu. Niestety po przerwie między 53 a 67 minutą coś się zacięło w naszej drużynie, która na przełomie tych 14 minut straciła 3 bramki i Energetyk wrócił do gry. Na szczęście remis utrzymywał się zaledwie 2 minuty. Gdyż już w 69 minucie ponownie na prowadzenie wyszedł nasz zespół a bramkę zdobył Szymon Rogowski. Dziesięć minut później piątą bramkę zdobył Kuba Lintas i wydawało się, że zwycięstwo nie wymknie się już naszej drużynie. Jednak drużyna Energetyka zdobyła bramkę kontaktową i ponownie zrobiło się nerwowo. Drużyna gospodarzy rzuciła się do ataków i nadziała się na kontrę naszej drużyny, która zakończyła bramką Szymona Rogowskiego. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:4 dla Chemika

Chemik: Serdyński - Budnicki, Dymitrowski, Dąbrowski, Lintas, Rogowski, Kamiński(70' Garczyński), Dybus, Korotkiewicz, Maksylewicz, Dolak(46' Skórzyński)

Bramki: 

0:1 - 1 min Dominik Dąbrowski

0:2 - 8 min Kacper Stańczyk(s)

0:3 - 43 min Dominik Dąbrowski

1:3 - 53 min Adam Kaberow

2:3 - 60 min Wojciech Kosmalski

3:3 - 67 min Wojciech Kosmalski

3:4 - 69 min Szymon Rogowski

3:5 - 79 min Kuba Lintas

4:5 - 83 min Jakub Przetak

4:6 - 90 min Szymon Rogowski

 

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU