Fot. Ariel Szydłowski

Długo trzeba było czekać na pierwsze zwycięstwo drużyny trampkarzy młodszych trenera Łukasza Furmana. Ale jak już udało się wygrać to nasza drużyna zrobiła to w fantastycznym stylu.

Nasi młodzi piłkarze rozgromili na wyjeździe drużynę Akademii Piłkarskiej Kotwicy Kołobrzeg aż 10:1! A pierwsza bramka padła już w 1 minucie meczu jej, strzelcem był Wiktor Kurzawa. Do przerwy nasza drużyna zdobyła jeszcze dwie bramki a ich autorem był Adrian Dąbrowski. Druga część gry rozpoczęła się od bramki Dąbrowskiego, który tym samym skompletował hattricka. Kotwica niedługo odpowiedziała golem kontaktowym, ale to jeszcze bardziej pozytywnie wpłynęło na zespół, który dołożył jeszcze 6 bramek. Strzelali odpowiednio Dąbrowski, Ficner, Bortacki, Dąbrowski, Łuszczyna i znów Dąbrowski. Zawodnikiem całego meczu był Adrian Dąbrowski, który do 6 trafień dołożył jeszcze 3 asysty przy golach kolegów. Po meczu trener Łukasz Furman tak podsumował spotkanie. "Zespół wreszcie zagrał w taki sposób jak powinien, w pełni wykorzystując swój potencjał. Możemy tylko żałować, że runda już niedługo się kończy. Jednak na pewno po przerwie zimowej pokażemy jeszcze lepszą piłkę". Jednak zanim skończy się runda nasza drużyna zagra jeszcze jedno spotkanie. W meczu derbowym 10 listopada zmierzy się ze Świtem Skolwin.

Chemik: Sorokin - Koral, Laszczyk, Pankiewicz, Sroczyński, Bortacki, Wesołowski, Figiel, Kurzawa, Ficner, Dąbrowski

grali także: Zając, Łuszczyna, Kolomoiets, Bukiel

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU