Fot. Ariel Szydłowski

Niestety w meczu X kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniora Starszego, nas zespół uległ wiceliderowi rozgrywek drużynie Błękitnych Stargard 1:3. 

Nasza drużyna źle weszła w mecz i już w 7 minucie meczu przegrywała z Błękitnymi 0:1. Jednak z minuty na minutę Chemicy odzyskiwali inicjatywę w meczu i w 17 minucie po błędzie defensywy gości bramkę wyrównującą zdobył Dominik Dąbrowski. Jeszcze przed przerwą juniorzy Chemika mieli okazję do zdobycia bramki, niestety do bramki już nie udało się trafić. Druga część spotkania rozpoczęła się koszmarnie dla naszej drużyny bo na przestrzeni zaledwie 4 minut od wznowieniu Chemicy stracili dwie bramki i z wyniku 1:1 zrobiło się 1:3. Do końca meczu podopieczni Mariusza Szmita próbowali zmienić wynik, jednak mądrze grająca drużyna Błękitnych nie pozwoliła wbić już sobie bramki i mecz zakończył się wynikiem 1:3. W następnej kolejce juniorzy starsi zmierzą się na wyjeździe z Energetykiem Gryfino. 

Chemik: Serdyński - Paprocki(46' Dolak), Budnicki, Dymitrowski, Dybus, Lintas, Podgórski(46' Nowakowski), Korotkiewicz(65' Szczytniewski), Maksylewicz(46' Garczyński), Dąbrowski, Wróblewski

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU