Fot. Ariel Szydłowski

Swoje dziesiąte ligowe zwycięstwo odnieśli Juniorzy Młodsi Chemika Police. Tym razem nasz zespół na wyjeździe ograł Energetyka Gryfino 8:1. 

Młodzi Chemicy strzelanie rozpoczęli już w 11 minucie meczu a autorem trafienia był Daniel Kowalczyk, który wykorzystał podanie Rafała Rajcha. Sześć minut później było już 2:0 dla naszego zespołu. Tym razem na listę strzelców po podaniu Wikotra Grzeszczaka wpisał się Dominik Lis. Niestety w 23 minucie meczu Energetyk strzelił bramkę kontaktową. Jednak na więcej gospodarzy nie było już stać i kolejne trafienia zaliczali już tylko zawodnicy naszej drużyny. Jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą część meczu bramki zdobyli Dawid Szala i Wiktor Grzeszczak i wynik do przerwy brzmiał 4:1 dla juniorów Chemika. Po przerwie zawodnicy trenerów Sayed-Bieniek nie zwolnili tempa i aplikowali gospodarzom kolejne bramki by ostatecznie wygrać 8:1. Wynik końcowy mógłby być jeszcze wyższy, gdyby żółtozieloni wykorzystali wszystkie okazje do zdobycia bramki. W całym meczu po strzałach naszej drużyny piłka aż 5 razy lądowała na poprzeczce bramki Energetyka. 

Chemik: Kuźminski - Cholewiński, Rajch, Osowicki, Szala, Palej, Witkowski, Radzik, Kowalczyk, Lis, Grzeszczak

grali także: Banaś, Kamiński I., Ścirka, Bobel, Nowakowski, Skierski, Kuriata

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU