Fot. Ariel Szydłowski

Swoje kolejne mecze ligowe rozgrywali Trampkarze Chemika Police. Starsi grali z Prawobrzeżem a młodsi mieli zmierzyli się z UKS AP Szczecinek. 

Trampkarze starsi swój mecz zagrali na wyjeździe i mimo prowadzenia 2:0 i 3:2 to ostatecznie zremisowali z Prawobrzeżem 3:3. Bramki dla naszej drużyny w tym spotkaniu zdobyli Igor Wawrzycki dwie i Filip Jasinski jedną. Natomiast trampkarze młodsi trenera Łukasza Furmana w piątek zagrali mecz z Akademią Piłkarską Szczecinek. Niestety to spotkanie nasza drużyna przegrała 1:2. Bramkę honorową dla naszej drużyny zdobył Adrian Dąbrowski. W następnej kolejce trampkarze młodsi zagrają na własnym boisku z Bałtykiem Koszalin a starsi z Arkonią Szczecin

Prawobrzeże Szczecin - TS Chemik Police  3:3(1:2)

Chemik: Paska - Szymański, Dymitrowski H., Korzec, Pirecki, Jasiński, Kosiński, Jankowski, Sładkiewicz, Kołacki, Wawrzycki

grali także: Konik, Piwiński, Kotlarz, Glib, Mazurak

TM Chemik Police - UKS AP Szczecinek 1:2(0:2)

Chemik: Dąbrowski - Koral, Laszczyk, Pankiewicz, Sroczyński, Jasiński, Łuszczyna, Kurzawa, Figiel, Ficner, Kolomoiets

grali także: Sorokin, Zadrodziński, Bukiel, Bortacki, Orlicki

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU