Fot. Ariel Szydłowski

W sobotę swoje kolejne mecze ligowe rozgrywali trampkarze naszego klubu. Przeciwnikami naszych drużyn były drużyny Arkonii Szczecin i Bałtyku Koszalin.

Jako pierwsi o godz. 11:00  na murawę boiska przy ul. Piaskowej wybiegli trampkarze starsi trenera Adama Pacholika. Niestety nasz zespół przegrał z drużyną ze Szczecina 2:3. Bramki dla naszej drużyny w tym spotkaniu zdobyli Kacper Jasiński i Sebastian Jankowski. Nie lepiej poszło trampkarzom młodszym trenera Łukasza Furmana, którzy ulegli Bałtykowi 1:4.  Jedyną bramkę dla Chemika zdobył Adrian Dąbrowski. W następnej kolejce trampkarze starsi zagrają na wyjeździe z Energetykiem Gryfino a młodsi już w środę będą odrabiać zaległości meczem ze Stalą Szczecin. Natomiast w następną sobotę zagrają na Piaskowej z Football Academy Szczecin.  

TS Chemik Police - TS Arkonia Szczecin 2:3(0:3)

Chemik: Paska - Korzec, Szymański, Kociński, Sładkiewicz, Jankowski, Wawrzycki, Jasiński, Dymitrowski H., Pirecki, Mazurak

grali także: Konik, Piwiński, Palusiński, Wlaźlak, Budas, Chudzik

TM Chemik Police - TS Bałtyk Koszalin 1:4(0:3)

Chemik: Sorokin - Koral, Laszczyk, Pankiewicz, Sroczyński, Jasiński, Figiel, Ficner, Kurzawa, Łuszczyna, Dąbrowski.

grali także: Zając, Bortacki, Wesołowski, Kolomoiets, Bukiel, Zadrodziński

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU