Nie zwalniają tempa juniorzy młodsi Chemika Police. Tym razem podopieczni trenerów Sayed, Bieniek pokonali na wyjeździe Bałtyk Koszalin 3:1.

Młodzi Chemicy już po 14 minutach gry obieli prowadzenie. Dośrodkowanie Kuby Radzika na długi słupek wykorzystał Dawid Szala. Niestety w 32 minucie meczu gospodarze wyrównali po bramce z rzutu karnego. Autorem trafienia był Maciej Brzostowicz. Do przerwy mimo kilku okazji po obu stronach wynik nie uległ już zmianie. Po przerwie z biegiem czasu coraz większą dominację uzyskał nasz zespół i wreszcie w 60 minucie meczu po indywidualnej akcji Daniela Kowalczyka, policzanie obieli prowadzenie. Daniel ominął dwóch obrońców wpadł w pole karne i strzałem w samo okienko bramki zdobył gola. Pięć minut później żółto-zieloni przypieczętowali wygraną a swoją drugą bramkę zdobył Kowalczyk. Nasz młody zawodnik ponownie okiwał obrońców gospodarzy i strzałem tuż przy słupku umieścił piłkę w bramce obok bezradnie interweniującego golkipera Bałtyku. W następnym meczu nasza drużyna zagra na własnym boisku ze Świtem Skolwin. Mecz ten zostanie rozegrany 7 października o godz. 11:00.

Chemik: Banaś - Cholewiński, Rajch, Osowicki, Szala, Palej, Bobel, Radzik, Kowalczyk, Ścirka, Grzeszczak

grali także: Kuźmiński, Wróblewski, Nowakowski, Maksylewicz, Witkowski