Fot. Ariel Szydłowski

W sobotę swoje kolejne mecze ligowe rozgrywali trampkarze naszego klubu. Przeciwnikami naszych drużyn były zespoły Gwardii Koszalin.

Jako pierwsi o godz. 13:00  na murawę boiska przy ul. Piaskowej wybiegli trampkarze starsi trenera Adama Pacholika. Niestety nasz zespół przegrał z drużyną z Koszalina 0:1. Jedyną bramkę w 28 minucie meczu zdobył kapitan Gwardii Jakub Żelewski. Trochę lepiej poszło trampkarzom młodszym trenera Łukasza Furmana, którzy mimo wyniku 0:1 potrafili odrobić straty i wyjść na prowadzenie 2:1 po bramkach Adriana Dąbrowskiego. Niestety goście na cztery minuty przed końcem wyrównali. Chemicy mogli ten mecz jeszcze wygrać a Dąbrowski mógł skompletować hattricka. Jednak w sytuacji sam na sam zabrakło mu sił i zimnej krwi a bramkarz Gwardii obronił strzał naszego napastnika w ostatniej minucie meczu. W następnej kolejce trampkarze starsi zagrają z Bałtykiem Koszalin a młodsi już w środę będą odrabiać zaległości meczem z Salosem Szczecin. Natomiast w następną niedzielę zagrają na wyjeździe z Gavią Choszczno

TS Chemik Police - TM Gwardia Koszalin 0:1

Chemik: Paska - Korzec, Kociński, Kołacki, Sładkiewicz, Jankowski, Wawrzycki, Jasiński, Dymitrowski H., Pirecki, Palusiński

TM Chemik Police - TM Gwardia Koszalin 2:2 

Chemik: Sorokin - Koral, Pankiewicz, Sroczyński, Jasiński, Kolomoiets, Wesołowski, Figiel, Łuszczyna, Bukiel, Dąbrowski

grali także: Zając, Bortacki, Orlicki, Impert, Zadrodziński

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU