Juniorzy starsi Chemika Police po ubiegłotygodniowej porażce z AP Szczecinek tym razem wygrali na własnym boisku z Iną Goleniów 5:0. Rehabilitując się tym samym za porażkę w poprzedniej kolejce.

Od początku spotkania zawodnicy trenera Mariusza Szmita rzucili się do ataku i już w 11 minucie powinni objąć prowadzenie. Niestety w sytuacji sam na sam Mikołaj Trajkowski trafił w słupek. W 19 minucie meczu było już 1:0 dla Chemików po strzale Trajkowskiego. Mikołaj jeszcze w pierwszej połowie dwukrotnie trafił do bramki Iny Goleniów. Jedno trafienie dołożył Alan Kin i wynik do przerwy brzmiał 4:0 dla Chemika. Po przerwie obraz gry się nie zmienił, cały czas atakowali żółtozieloni ale bramka padła już tylko jedna w 64 minucie. Na strzał z dystansu zdecydował się Szymon Rogowski i pokonał próbującego interweniować golkipera Iny. Ostatecznie nasi juniorzy wygrali z Iną 5:0.

Chemik: Banaś - Budnicki(46' Dybus), Dymitrowski, Kin(46' Budzeń), Kadrzyński(53' Arendt), Woś, Rogowski(65' Góralski), Grzesło(65' Korotkiewicz), Wołosz, Lewandowski(75' Lintas), Trajkowski

1:0 - 19 min Mikołaj Trajkowski

2:0 - 26 min Mikołaj Trajkowski

3:0 - 29 min Alan Kin

4:0 - 34 min Mikołaj Trajkowski

5:0 - 64 min Szymon Rogowsk