Fot. Ariel Szydłowski

Dziś swoje kolejne mecze ligowe rozgrywali juniorzy starsi i młodsi Chemika. 

Jako pierwsi na główne boisko przy ul. Siedleckiej wybiegli juniorzy starsi trenera Mariusza Szmita i po dobrym spotkaniu pewnie pokonali Kotwice Kołobrzeg 4:1. Trzy bramki w tym meczu zdobył Szymon Rogowski. Pięknej urody była bramka Szymona na 2:0, którą zdobył bezpośrednio z rzutu rożnego. Powtarzając tym samym wyczyn Piotra Blasiusa z pamiętnego meczu Chemika z Pogonią Szczecin.  Jedno trafienie dołożył Szymon Woś, który huknął z dystansu po wyłożeniu piłki przez debiutującego w juniorach starszych Daniela Kowalczyka. Zwycięstwo odnieśli też juniorzy młodsi, którzy pokonali FA Szczecin 7:0. Mimo, że do meczu z drużyną Football Academy Chemicy przystąpili osłabieni brakiem kilku podstawowych zawodników. Bramki w tym spotkaniu dla Chemika zdobywali: Piotr Dolak, który aż 4 razy wpisał się na listę strzelców, po jednym trafieniu dołożyli Kacper Jaguszewski, Bartek Cholewiński oraz Paweł Sura po którego strzale piłka odbiła się jeszcze od obrońcy gości i wpadła do bramki.

JS Chemik Police - JS Kotwica Kołobrzeg 4:1(1:0)

Chemik: Jurek - Woś, Dybus, Dymitrowski, Arendt, Budnicki, Kadrzyński(12' Góralski), Wołosz, Kowalczyk, Rogowski, Trajkowski

JM Chemik Police - Football Academy Szczecin 7:0(3:0)

Chemik: Frejnik - Modzelewski, Cholewiński, Jaguszewski O.(55' Palej), Glanert, Lis(41' Grzeszczak), Jaguszewski K.(58’ Niezgoda) Korotkiewicz(55' Sura), Lintas, Jakubiec(65’ Kuriata)

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU