W meczu IV Rundy Regionalnego Pucharu Polski piłkarze Chemika pokonali na wyjeździe Piast Chociwel 2:1.

Chemicy już w 3 minucie meczu wyszli na prowadzenie, dośrodkowanie Mateusza Kowalczyka z rzutu wolnego wykorzystał Szymon Kapelusz i strzałem z główki pokonał Marka Ufnala. W 26 minucie było już 2:0 dla Chemików. Drugi raz na listę strzelców wpisał się Szymon Kapelusz a piłkę dogrywał Oskar Klimkowicz. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą część meczu gospodarze za sprawą Damiana Żaby zdobyli bramkę kontaktową. Po przerwie żółtozieloni próbowali zdobyć kolejne bramki jednak albo na drodze stał golkiper gospodarzy albo nasi zawodnicy trafiali w słupek bądź poprzeczka. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Chemika 2:1. Mecz z Piastem był ostatnim tegorocznym spotkaniem policzan. Teraz naszą drużynę czeka okres roztrenowania a od 13 grudnia do 7 stycznia będą przebywać na świątecznych urlopach.

Chemik: Brzozowski - Klimkowicz, Wiejkuć, Odlanicki-Poczobut, Szewczykowski, Kowalczyk(70' Moroza), Jóźwiak, Bedliński, Jałoszyński(46' Sobecki), Peda(80' Kąkol), Kapelusz