Fot. Ariel Szydłowski

Już w najbliższą sobotę czeka nas ostatni występ Chemików w roku 2019.

Nasza drużyna w IV rundzie Pucharu Polski na szczeblu ZZPN, zagra na wyjeździe z Piastem Chociwel. Drużyna Piasta awansowała do IV rundy pucharu po zwycięstwie na własnym boisku 8:6 z Orkanem Suchań. Żółtozieloni od IV rundy rozpoczną rywalizację w tegorocznych rozgrywkach pucharowych. Ostatni raz obie drużyny mierzyły się w sezonie 2017/18 wtedy to policzanie występowali jeszcze w rozgrywkach wojewódzkiej okręgówki. W obu meczach zdecydowanie wygrali wtedy Chemicy. Pokonując Piasta 3:0 i 4:0. Nasza drużyna broni zdobytego przed rokiem Pucharu. Miejmy nadzieje, że wyprawa do Chociwla będzie tylko przystankiem na drodze do obrony pucharowej zdobyczy. Jak zawsze przeprowadzimy dla naszych kibiców relacje live na facebooku. Zachęcamy do śledzenia! Początek meczu godz. 13:00.

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU