Fot. Ariel Szydłowski

W meczu VI kolejki piłkarze Chemika Police wygrali na wyjeździe z Morzyckiem Moryń 5:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Nikita Vovchenko trzy a po jednym trafieniu dołożyli Krystian Ziółkowski i Marcin Krystek. 

Pierwsza bramka dla Chemika padła już w 8 minucie meczu. W polu karnym faulowany został Marcin Krystek a jedenastkę na bramkę zamienił Nikita Vovchenko. W 12 minucie meczu blisko wyrównania byli gospodarze. Na szczęście w sytuacji sam na sam zimną krew zachował Czarek Szybka i pewnie wybronił groźną sytuację. W 38 minucie meczu prawym skrzydłem urwał się Szymon Kapelusz wpadł w pole karne i został sfaulowany. Sędzia Martynowicz nie miał wątpliwości i wskazał na 11 metr. Jedenastkę pewnie wykorzystał Vovchenko i było już 2:0 dla Chemika. Zaraz po wznowieniu drugiej części gry Chemicy przeprowadzili kontrę, po której bramkę zdobył Ziółkowski. Była to pierwsza bramka tego zawodnika w seniorskim zespole Chemika. W 61 minucie czwartą bramkę zdobył Nikita kompletując tym samym hattricka. Wynik na 5:0 w 89 minucie meczu ustalił Marcin Krystek, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki Morzycka po podaniu Vovchenki.

Chemik: Szybka - Odlanicki-Poczobut, Hajdukiewicz, Wiejkuć, Szewczykowski(75' Klimkowicz), Ziółkowski(85' Rogowski), Kapelusz, Krystek, Protasenko(75' Maśniak), Białek((80' Moroza), Vovchenko

Bramki:

0:1 - 8 min Nikita Vovchenko

0:2 - 38 min Nikita Vovchenko

0:3 - 47 min Krystian Ziółkowski

0:4 - 61 min Nikita Vovchenko

0:5 - 89 min Marcin Krystek

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU