Piłkarze Chemika Police przyzwyczaili już swoim kibiców w tym sezonie do pewnych i wysokich wygranych z swoimi rywalami. Nie inaczej było tym razem.

Mimo osłabienia ( Trener Łukasz Borger nie mógł wystawić do gry w meczu z Błękitem z powodu kontuzji: Bartosza Ławy, Szymona Kapelusza, Andrzeja Protasenko, Dominika Lewandowskiego a sprawy zawodowe zatrzymały Marka Hajdukiewicza i Michała Maśniaka) policzanie rozbili gości z Pniewa 6:1. Strzelanie Chemicy rozpoczęli już w 16 minucie meczu. Po rzucie rożnym swoją pierwszą bramkę w seniorskiej piłce zdobył Szymon Woś. Trzy minuty później było już 2:0 dla Chemików za sprawą Nikity Vovchenko dla, którego było to już 31 ligowe trafienie w obecnym sezonie. W 24 minucie na 3:0 podwyższył Krystek, który wykorzystał dośrodkowanie Vovchenko i z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki Janiaka. Na pięć minut przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania Chemicy podwyższyli na 4:0. Tym razem akcję całego zespołu wykończył Białek. Po przerwie pewne prowadzenie troszkę uśpiło nasz zespół, czego efektem była bramka Adriana Hołowni, który wykorzystał błąd Wosia i w sytuacji sam na sam nie dał szans Mekwińskiemu. W 59 minucie Chemik zdobył piątą bramkę a jej autorem był Marcin Krystek, który wykończył dośrodkowanie Jarka Jóżwiaka. Wynik na 6:1 dla naszej drużyny ustali w 80 minucie meczu Mikołaj Trajkowski. W ostatniej kolejce Chemik Police zmierzy się na własnym boisku ze Stalą Szczecin. Mecz pierwotnie miał odbyć się w Szczecinie na boisku Stali ale dzięki naszej prośbie i decyzji pozytywnej ze strony Stali mecz ten odbędzie się w Policach. Podczas meczu odbędzie się też festyn rodzinny oraz wspólne świętowanie awansu do IV ligi. Czeka nas cała moc atrakcji! Już dziś zapraszamy wszystkich państwa 16 czerwca o godzinie 12:00, przy ul. Siedleckiej na mecz i rodzinny festyn z okazji awansu.

Chemik: Mekwiński - Szewczykowski(46' Maziarz), Woś, Andrzejewski, Ziółkowski(70' Rogowski), Jóźwiak, Kowalczyk, Gałecki Białek, Vovchenko, Krystek(65' Trajkowski)

1:0 - 16 min Szymon Woś

2:0 - 19 min Nikita Vovchenko

3:0 - 24 min Marcin Krystek

4:0 - 41 min Bartłomiej Białek

4:1 - 52 min Adrian Hołownia

5:1 - 59 min Marcin Krystek

6:1 - 80 min Mikołaj Trajkowski