W swoim ostatnim meczu kontrolnym piłkarze Chemika Police po dobrym meczu zremisowali z IV ligową Vinetą Wolin 2:2.

Początek dzisiejszego spotkania zdecydowanie należał do gości z Wolina, którzy okres dobrej gry udokumentowali bramką Wierzchowskiego w 12 minucie. Policzanie ożywili się dopiero po stracie bramki i za sprawą Marcina Krystka w 25 minucie meczu doprowadzili do remisu. Do przerwy mimo kilku okazji po obu stronach wynik nie uległ zmianie. Po przerwie więcej z gry mieli policzanie a goście z Wolina szukali swoich okazji w kontrach. W 52 minucie meczu Chemicy za sprawą Andrzeja Protasenko wyszli na prowadzenie 2:1. Bramka Andrzeja na 2:1 była pięknej urody. Nasz zawodnik minął dwóch zawodników i zdecydował się na strzał z okolic 20 metra. Piłka po jego strzale wpadła wprost w okienko bramki Vinety pozostawiając golkipera gości bez szans na interwencje. Niestety Goście za sprawą Marka Niewiady doprowadzili do remisu. Chemicy mogli ten mecz wygrać, jednak w ostatniej akcji meczu sytuacji sam na sam z Gajdemskim nie wykorzystał wprowadzony po przerwie Maziarz

Chemik: Szybka(60' Mekwiński) - Szewczykowski, Hajdukiewicz(70' Andrzejewski), Kowalczyk, Maśniak(60' zawodnik testowany), Kapelusz(70' Maziarz), Ława B., Józwiak(46' Białek), Klimokwicz(75' Kołtunowski), Protasenko, Krystek