Piłkarze Chemika Police w meczu kontrolnym pokonali IV ligowy Hutnik Szczecin 4:1.

Chemicy strzelanie w meczu z Hutnikiem rozpoczęli w 20 minucie meczu. Wtedy to po indywidualnej akcji bramkę na 1:0 zdobył Bartosz Ława. Niecałe 10 minut później było już 2:0 dla Chemików. Kombinacyjną akcje naszego zespołu pewnym strzałem wykorzystał Jarosław Jóźwiak. Po przerwie pierwsi do bramki trafili goście za sprawą Kamila Adamczyka, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul Kowalczyka. Utrata bramki nie zmieniła obrazu gry naszej drużyny, która dalej była stroną dominującą i w 80 minucie meczu udokumentowała to bramką na 3:1. Strzelcem tej bramki był Bartek Ława. Dla którego była to druga bramka w tym meczu. Wynik na 4:1 ustalił jeden z obrońców Hutnika. Po dośrodkowaniu Rogowskiego obrońca Hutnika tak niefortunnie interweniował, że wpakował piłkę do własnej bramki. Mecz z Hutnikiem był prawdopodobnie ostatnim sprawdzianem Chemików przed meczem pucharowym z Salosem Szczecin. Planowany na kolejną sobotę mecz z Vinetą Wolin nie dojdzie do skutku na prośbę klubu z Wolina

Chemik: Szybka(70' Jurek) - Szewczykowski, Kowalczyk, Maśniak(46' Hajdukiewicz), Klimkowicz, Jóźwiak(46' Trajkowski), Ława B., Zawodnik Testowany(60' Białek), Protasenko, Maziarz(70' Rogowski), Krystek(46' Kapelusz)