Fot. Ariel Szydłowski 

W meczu 16. kolejki 4 Ligi ZZPN piłkarze Chemika Police zremisowali na własnym boisku z Wieżą Postomino 1:1.

Mecz rozpoczął się niekorzystnie dla naszej drużyny. Już w 10. minucie goście z Postomina przeprowadzili szybką kontrę, po której bramkę na 0:1 dla Wieży zdobył Bartosz Płaczek. Żółto-zieloni szybko podjęli wysiłek wyrównania wyniku, jednak na bramkę wyrównującą trzeba było czekać do 30. minuty meczu, kiedy to pięknym strzałem zza pola karnego bramkę zdobył Wiktor Kurzawa. W 33. minucie doszło do kontrowersyjnej sytuacji. W akcji sam na sam znalazł się Wiktor Kurzawa. Jednak jego strzał zablokował bramkarz Wieży. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że golkiper zatrzymał piłkę po strzale Kurzawy poza polem karnym. Jednak sędzia główny nie przerwał gry, mimo ewidentnej ręki. Taka sytuacja powinna zakończyć się czerwoną kartką dla bramkarza Wieży Postomino. Jeszcze przed przerwą chemicy mogli zdobyć drugą bramkę, jednak minimalnie pomylił się Białek. Po przerwie więcej z gry mieli piłkarze z Polic. Jednak mimo usilnych starań naszych zawodników nie udało się zdobyć drugiego gola. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.

Chemik: Banaś - Kurek, Korzec, Pacyna, Dyczewski, Bugara, Lewandowski (60' Lis 73' Bieniek), Korotkiewicz, Białek(46' Pawlaczyk), Janicki, Kurzawa

Bramki:

0:1 - 10 min Bartosz Płaczek

1:1 - 30 min Wiktor Kurzawa

Widzów: 200

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
     
PARTNERZY MEDIALNI PARTNER STRATEGICZNY    
   

 

     
  SPONSOR KLUBU  
 

PARTNER MEDYCZNY