Fot. Ariel Szydłowski 

W meczu 12. kolejki 4. Ligi ZZPN, chemicy pokonali drużynę Perły Dygowo 2:1. 

Od początku meczu to nasi zawodnicy mieli przewagę w grze. Jednak na pierwszą bramkę naszej drużyny trzeba było czekać do 16. minuty. Wtedy to Wiktor Kurzawa został sfaulowany w polu karnym, a jedenastkę pewnym strzałem przy słupku zamienił na bramkę kapitan drużyny, Michał Janicki. Niestety, już pięć minut później goście doprowadzili do remisu, a bramkę na 1:1 zdobył Hubert Górka, nie dając szans na interwencję Adrianowi Piekutowskiemu. Jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę "żółtozieloni" mieli okazję zdobyć drugą bramkę, jednak swoich okazji nie wykorzystał Dąbrowski i Kurzawa.

Po przerwie ponownie do ataku ruszyli policzanie, i już w 54. minucie nasza drużyna ponownie wyszła na prowadzenie. Ponownie w głównej roli wystąpiła dwójka KurzawaJanicki. Kurzawa podał, a w sytuacji sam na sam z Szymańskim, Janicki wykorzystał okazję, zdobywając swojego drugiego gola tego dnia. Michał mógł zdobyć trzecią bramkę w 63. minucie, jednak jego strzał z najwyższym trudem obronił bramkarz Perły. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie, i policzanie mogli cieszyć się z przerwania passy meczów bez zwycięstwa.

Chemik: Piekutowski – Bugara, Korzec, Bochan, Kurek, Bieniek, Korotkiewicz (89’ Pacyna), Holiaka (79’ Dyczewski), Janicki,  Dąbrowski, Kurzawa.

Bramki:

1:0 – 16 min - Michał Janicki

1:1 – 21 min - Hubert Górka

1:2 – 54 min - Michał Janicki

Liczba widzów: 300.

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
     
PARTNERZY MEDIALNI PARTNER STRATEGICZNY    
   

 

     
  SPONSOR KLUBU  
 

PARTNER MEDYCZNY