W meczu 7 kolejki Kipsta IV ligi piłkarze Chemika przegrali na wyjeździe z Hutnikiem Szczecin 4:0.

Przed meczem jak i po pierwszych 45 minutach gry wiele by można było powiedzieć, ale nie to, że nasz zespół przegra to spotkanie tak wysoko. Chemicy całą pierwszą połowę dominowali nad zespołem Hutnika. Żółtozieloni mieli też kilka okazji, które powinny zakończyć się bramką. Najlepszych okazji nie wykorzystali Dawid Szala, Bartłomiej Białek, Shunta Hikoskaka. Taka fatalna nieskuteczność zemściła się w drugiej części spotkania. Chemicy jakby zostali w szatni a grać zaczęli gospodarze i tak już 58 minucie meczu po rzucie rożnym i strzale Marczuka wyszli na prowadzenie. W 66 minucie było już 2:0 dla Hutników. Z rzutu wolnego płaskim strzałem przy słupku bramkę zdobył Krzywicki. Zespół Hutnika poszedł za ciosem i zaledwie 5 minut później Hutnik po trafieniu Daniela Kowalczyka zdobył bramkę numer trzy. Chemicy próbowali atakować. Jednak dobrze w bramce Hutnika spisywał się Małek. Wynik meczu w 81 minucie ustalił Krzywicki i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Hutnika 4:0. W następnej kolejce Chemik podejmie na własnym stadionie Olimp Gościno. Mecz z Olimpem zostanie rozegrany w sobotę o godz. 12:00. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie.

Chemik: Sobczak – Szczytniewski, Korzec, Andrzejewski, Hikosaka(78’ Wojciechowski), Janicki, Dyczewski, Szala(66’ Jabłoński), Dąbrowski(78’ Adriano), Białek