W meczu kończącym sezon piłkarski w Kipsta IV lidze piłkarze Chemika Police wygrali na wyjeździe z drużyną Wieży Postomino 3:0.

Żółtozieloni rozegrali bardzo dobre zawody i od początku nadawali ton grze. Już na samym początku stworzyli sobie dwie dobre okazje do zdobycia bramki. Jednak dopiero w 12 minucie spotkania, po rzucie wolnym i zamieszaniu w polu karnym, piłka trafiła pod nogi Michała Janickiego a ten z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki.  Policzanie po zdobyciu gola jeszcze kilkukrotnie zagrozili bramce gospodarzy. Niestety żadna z nich nie zakończyła się podwyższeniem wyniku i na przerwę chemicy schodzili prowadząc z Wieżą 1:0.

Po zmianie stron gra się wyrównała i  gospodarze zaczęli śmielej atakować bramkę Chemika. Na szczęście tego dnia obrona chemików była nie do przejścia i nie pozwalała na zbyt dużo zawodnikom z Postomina.  Wreszcie w 80 minucie meczu po szybkiej kontrze, którą zainicjował Emil Jędraszak sam na sam z golkiperem Wieży wyszedł Dominik Dąbrowski i pewnym strzałem zdobył drugą bramkę dla policzan. Wynik meczu w 88 minucie ustalił Kamil Bieniek, który wykorzystał jedenastkę podyktowaną za faul na Jędraszaku. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Chemika 3:0.

Chemik: Popiołek – Dąbrowski, Korzec, Bieniek, Janicki, Stachnik, Jędraszak, Drumlak, Szala, Ponce Garcia, Białek

Grali także: Kurzawa, Szczytniewski, Dyczewski, Cholewiński