W meczu 37 kolejki Kipsta IV ligi Chemicy zremisowali 3:3 z Jeziorakiem Szczecin.

Mecz zaczął się idealnie dla naszego zespołu. W 5 minucie meczu po indywidualnej akcji bramkę dla żółtozielonych zdobył Dominik Dąbrowski. Jednak już dwie minuty później było 1:1, a do bramki Piekutowskiego trafił Dawid Kapczynski. Chemicy mogli wyjść ponownie na prowadzenie w 11 minucie meczu. Jednak jedenastki po faulu na Manolo nie wykorzystał Emil Jędraszak. Na domiar złego w 20 minucie po szybkiej kontrze to Jeziorak zdobył drugą bramkę, a w 29 minucie było już 1:3 dla gości po trafieniu Magdziaka. Żółtozieloni atakowali i bombardowali bramkę Jezioraka, ale bardzo dobrze w bramce gości bronił tego dnia Wiktor Ptak i po pierwszych 45 minutach gry Jeziorak schodził na przerwę prowadząc z Chemikiem 1:3

Drugie 45 minut to kompleta dominacja naszego zespołu, który praktycznie nie schodził z połowy drużyny ze Szczecina. Policzanie tak jak w pierwszej tak i w drugiej części gry zaczęli bombardować bramkę Jezioraka  a interwencje bramkarza ratowały zespół Jezioraka.  W 57 minucie meczu piłkę z najbliższej odległości do bramki gości wpakował Wiktor Kurzawa dla którego było to pierwsze trafienie w pierwszym zespole. Nasz wychowanek zdobył też trzecią bramkę ,w 73 minucie meczu po podaniu Manuela Ponce Garcia. Do końca spotkania żółtozieloni atakowali i stwarzali sobie okazje do zdobycia zwycięskiej bramki. Jednak ostatecznie żadna bramka już nie padła i mecz zakończył się wynikiem 3:3.

Chemik: Piekutowski - Dyczewski, Janicki, Andrzejewski, Dąbrowski, Bieniek, Szala, Drumlak, Stachnik(46' Korzec), Ponce Garcia, Jędraszak(46' Kurzawa)