W meczu VII kolejki Kipsta IV liga przegrywamy na wyjeździe z Gwardią Koszalin 2:0.

Mecz zaczął się źle dla naszego zespołu. W 3 minucie meczu zespół Gwardii przeprowadził szybką akcję, a Piekutowskiego płaskim strzałem w długi róg pokonał Dubelewicz. Chemicy próbowali odrabiać straty jednak przez całą pierwszą połowę brakowało dokładności i dobrego ostatniego podania. A gdy udało się przedrzeć pod bramkę Gwardii to strzały naszych zawodników mijały światło bramki. Druga część spotkania rozpoczęła się od ataków naszego zespołu, który poprawił grę i stworzył sobie kilka okazji do zdobycia bramki wyrównującej. Najlepszą okazję mieliśmy w 60 minucie meczu. Wtedy to na przełomie minuty bramkarz Gwardii trzykrotnie ratował swój zespół od utraty bramki. Udało mu się zatrzymać strzał Drumlaka, Dąbrowskiego i Szali. Niestety w 65 minucie meczu Gwardia wykonywała stały fragment. Do piłki najwyżej wyskoczył Dubelewicz i strzałem z główki zdobył bramkę na 2:0. Chemicy do końca meczu próbowali zmienić wynik spotkania. Jednak żadne bramki już nie padły i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Gwardii.

Chemik: Piekutowski - Jakubiak, Andrzejewski, Bieniek, Szczytniewski(69' Kołtunowski), Korotkiewicz(82' Korzec), Dąbrowski(80' Moutinho), Data(77' Dyczewski), Szala, Ponce Garcia, Drumlak